Työntekijät

Johto

Johan Hellsten
Toimitusjohtaja
+46 (0)300 - 742 21
johan@hellstengears.com

Ruotsi, englanti, suomi ja ranska

Matias Hellsten
Osaomistaja
+46 (0)300 - 742 26
matias@hellstengears.com

Ruotsi, suomi, englanti ja ranska

Erik Hellsten 
Osaomistaja
+46 (0)300 - 742 30
erik@hellstengears.com

Ruotsi, englanti ja saksa

Asiakasneuvojat

Calle Manninen 
Asiakaspalvelupäällikkö, Suomi ja Ruotsi
09 348 9999
calle@hellstengears.com

Suomi, ruotsi ja englanti

Peter Ekblom
Asiakasneuvoja Ruotsi
+46 (0)300 - 742 20
peter@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Sofie Skylvik 
Asiakasneuvoja Ruotsi
+46 (0)300 - 742 20
sofie@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Jean Kjellsson
Myyjä sekä kumppaneista ja koulutuksesta vastaava
+46 (0)300 - 40 43 11
jean@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Tuote, tuotanto ja valitus

Matias Hellsten
Tuotepäällikkö
+46 (0)300 - 742 26
matias@hellstengears.com

Ruotsi, suomi, englanti ja ranska

Wictor Arehammar
Tuotteiden asiantuntija
+46 (0)300 - 40 44 19
wictor@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Pete Janes
Erikoismekaanikko
+46 (0)300 - 742 20
pete@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Peter Ekblom
Valitusten johtaja
+46 (0)300 - 742 20
peter@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Varastointi- ja logistiikkaosasto

Elizabeth Edvardsson
Logistiikka ja varasto johtaja
+46 (0)300 - 40 43 15
elizabeth@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Lars-Jörgen Wigertz
Logistiikka- ja varastohenkilökunta
+46 (0)300 - 40 43 14
lars-jorgen@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Taloudellinen osato

Ulrika Schroeder
Talouspäällikkö
+46 (0)300 - 40 43 10
ulrika@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

IT

Erik Hellsten 
IT-päällikkö
+46 (0)300 - 742 30
erik@hellstengears.com

Ruotsi, englanti ja saksa

Markkinointi

Ann-Sofie Skoglund
+46 (0)300 - 40 43 13
annsofie@hellstengears.com

Ruotsi, englanti ja hollanti

TILAA UUTISKIRJEEMME


OTA YHTEYTTÄ
+358 (0) 9 348 9999

Lähetä viesti

PUHELINNUMEROSI