Työntekijät

Asiakasneuvojat

Calle Manninen 
Asiakasneuvontapäällikkö
+358 (0) 9 348 9999
+46 (0)300 - 742 24
calle@hellstenvaxellador.se
Suomi, ruotsi ja englanti

Peter Ekblom
Asiakasneuvoja Ruotsi
+46 (0)300 - 742 24
peter@hellstenvaxellador.se​​​​​​​
Ruotsi ja englanti

Andreas Borrbring 
Asiakasneuvoja Ruotsi
+46 (0)300 - 742 24
andreas@hellstenvaxellador.se​​​​​​​​​​​​​​
Ruotsi ja englanti

Sofie Skylvik 
Asiakasneuvoja Ruotsi
+46 (0)300 - 742 24
sofie@hellstenvaxellador.se​​​​​​​​​​​​​​
Ruotsi ja englanti

Jean Kjellsson
Myyjä sekä kumppaneista ja koulutuksesta vastaava
+46 (0)300 - 40 43 11
jean@hellstenvaxellador.se​​​​​​​​​​​​​​
Ruotsi ja englanti

Tuotanto ja varat

Matias Hellsten
Tuotepäällikkö vaihteistot, osaomistaja
+46 (0)300 - 742 26
matias@hellstenvaxellador.se
Ruotsi, suomi, englanti ja ranska

Wictor Arehammar
Tuotteiden asiantuntija
+46 (0)300 - 40 44 19
wictor@hellstenvaxellador.se​​​​​​​​​​​​​​
Ruotsi ja englanti

Stefan Sundqvist
Varasto
stefan@hellstenvaxellador.se​​​​​​​​​​​​​​
Ruotsi ja englanti

Elizabeth Edvardsson
Varasto
elizabeth@hellstenvaxellador.se​​​​​​​​​​​​​​
Ruotsi ja englanti

Peter Janes
Erikoismekaanikko
pete@hellstenvaxellador.se
Ruotsi ja englanti

Johto

Johan Hellsten
Toimitusjohtaja
+46 (0)300 - 742 21
johan@hellstenvaxellador.se​​​​​​​​​​​​​​
Ruotsi, englanti, suomi ja ranska

Matias Hellsten
Tuotepäällikkö vaihteistot, osaomistaja
+46 (0)300 - 742 26
matias@hellstenvaxellador.se​​​​​​​​​​​​​​
Ruotsi, suomi, englanti ja ranska

Erik Hellsten 
Liiketoiminnan kehittäjä, sisäänostaja ja osaomistaja
+46 (0)300 - 742 30
erik@hellstenvaxellador.se​​​​​​​​​​​​​​
Ruotsi, englanti ja saksa

Ola Hellsten
Erikoismekaanikko ja osaomistaja
+46 (0)70 - 424 56 59
ola@hellstenvaxellador.se​​​​​​​​​​​​​​
Suomi, ruotsi ja englanti

Taloushallinto

Ulrika Schroeder
Taloushallinto
+46 (0)300 - 40 43 10
ulrika@hellstenvaxellador.se​​​​​​​​​​​​​​
Ruotsi ja englanti

Markkinointi

Ann-Sofie Skoglund
+46 (0)722 - 41 54 18
annsofie@hellstenvaxellador.se
Ruotsi, englanti ja hollanti

TILAA UUTISKIRJEEMME


OTA YHTEYTTÄ
+358 (0) 9 348 9999

Lähetä viesti

PUHELINNUMEROSI