Hellsten Gears logo - small 600px

Työntekijät

Johto

Johan Hellsten
Toimitusjohtaja
+46 (0)300 - 742 21
johan@hellstengears.com

Ruotsi, englanti, suomi ja ranska

Matias Hellsten
Osaomistaja
+46 (0)300 - 742 26
matias@hellstengears.com

Ruotsi, suomi, englanti ja ranska

Erik Hellsten 
Osaomistaja
+46 (0)300 - 742 30
erik@hellstengears.com

Ruotsi, englanti ja saksa

Myynti osasto / asiakasneuvojat

Calle Manninen 
Myynti / asiakasneuvoja
09 348 9999
calle@hellstengears.com

Suomi, ruotsi ja englanti

Peter Ekblom
Myynti / asiakasneuvoja
+46 (0)300 - 742 20
peter@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Sofie Skylvik 
Myynti / asiakasneuvoja
+46 (0)300 - 742 20
sofie@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Jean Kjellsson
Myynti / asiakasneuvoja
+46 (0)300 - 742 20
jean@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Tuote-osasto, tuotanto-osasto ja valitus

Matias Hellsten
Tuotepäällikkö
+46 (0)300 - 742 26
matias@hellstengears.com

Ruotsi, suomi, englanti ja ranska

Wictor Arehammar
Tuotteiden asiantuntija
+46 (0)300 - 40 44 19
wictor@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Lars-Jörgen Wigertz
Tuotannonsuunnittelu ja osto
+46 (0)300 - 40 43 14
lars-jorgen@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Peter Ekblom
Valitusten johtaja
+46 (0)300 - 742 20
peter@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Pete Janes
Erikoismekaanikko
+46 (0)300 - 742 20
pete@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Varastointi- ja logistiikkaosasto

Elizabeth Edvardsson
Logistiikka ja varasto johtaja
+46 (0)300 - 40 43 15
elizabeth@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Nathalie Berntsson
Logistiikka- ja varastohenkilökunta
+46 300 - 742 23
nathalie.berntsson@hellstengears.com
Ruotsi ja englanti

IT

Johan Hellsten
IT-päällikkö
+46 (0)300 - 742 21
johan@hellstengears.com

Ruotsi, englanti, suomi ja ranska

Erik Hellsten 
IT Kehitys
+46 (0)300 - 742 30
erik@hellstengears.com

Ruotsi, englanti ja saksa

Markkinointiosasto

Ann-Sofie Skoglund
Markkinointikoordinaattori
+46 (0)300 - 40 43 13
annsofie@hellstengears.com

Ruotsi, englanti ja hollanti

Taloudellinen osato

Ulrika Schroeder
Talouspäällikkö
+46 (0)300 - 40 43 10
ulrika@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Zohra Hakimi
Ohjelmoija, markkinointiosasto
zohra@hellstengears.com
Englanti

OSOITE
Hellsten Gears AB
Varbergsvägen 416
SE-439 73 Fjärås
Ruotsi

OTA YHTEYTTÄ
myynti@hellstengears.com
09 348 9999

SEURAA MEITÄ
Uutiskirjeemme
LinkedIn