Työntekijät

Asiakasneuvojat

Calle Manninen 
Asiakasneuvonta Päällikkö / Asiakasneuvoja Suomi
09 348 9999
calle@hellstengears.com
Suomi, ruotsi ja englanti

Peter Ekblom
Asiakasneuvoja Ruotsi / Valitusten johtaja
+46 (0)300 - 742 20
peter@hellstengears.com
Ruotsi ja englanti

Sofie Skylvik 
Asiakasneuvoja Ruotsi
+46 (0)300 - 742 20
sofie@hellstengears.com
Ruotsi ja englanti

Jean Kjellsson
Myyjä sekä kumppaneista ja koulutuksesta vastaava
+46 (0)300 - 40 43 11
jean@hellstengears.com
Ruotsi ja englanti

Tuotanto ja varat

Matias Hellsten
Tuotepäällikkö vaihteistot, osaomistaja
+46 (0)300 - 742 26
matias@hellstengears.com
Ruotsi, suomi, englanti ja ranska

Wictor Arehammar
Tuotteiden asiantuntija
+46 (0)300 - 40 44 19
wictor@hellstengears.com
Ruotsi ja englanti

Lars-Jörgen Wigertz
Logistiikka/varastointi
+46 (0)300 - 742 20
lars-jorgen@hellstengears.com
Ruotsi ja englanti

Elizabeth Edvardsson
Logistiikka/varastointi
+46 (0)300 - 742 20
elizabeth@hellstengears.com
Ruotsi ja englanti

Pete Janes
Erikoismekaanikko
+46 (0)300 - 742 20
pete@hellstengears.com
Ruotsi ja englanti

Johto

Johan Hellsten
Toimitusjohtaja
+46 (0)300 - 742 21
johan@hellstengears.com
Ruotsi, englanti, suomi ja ranska

Matias Hellsten
Tuotepäällikkö vaihteistot, osaomistaja
+46 (0)300 - 742 26
matias@hellstengears.com
Ruotsi, suomi, englanti ja ranska

Erik Hellsten 
Liiketoiminnan kehittäjä, sisäänostaja ja osaomistaja
+46 (0)300 - 742 30
erik@hellstengears.com
Ruotsi, englanti ja saksa

Ola Hellsten
Erikoismekaanikko ja osaomistaja
+46 (0)70 - 424 56 59
ola@hellstengears.com
Suomi, ruotsi ja englanti

Taloushallinto

Ulrika Schroeder
Taloushallinto
+46 (0)300 - 40 43 10
ulrika@hellstengears.com
Ruotsi ja englanti

Markkinointi

Ann-Sofie Skoglund
+46 (0)722 - 41 54 18
annsofie@hellstengears.com
Ruotsi, englanti ja hollanti

TILAA UUTISKIRJEEMME


OTA YHTEYTTÄ
+358 (0) 9 348 9999

Lähetä viesti

PUHELINNUMEROSI