Hellsten Gears logo - small 600px

Työntekijät

Johto

Johan Hellsten
Toimitusjohtaja
+46 300 - 742 21
johan.hellsten@hellstengears.com

Ruotsi, englanti, suomi ja ranska

Matias Hellsten
Osaomistaja
+46 300 - 742 26
matias.hellsten@hellstengears.com

Ruotsi, suomi, englanti ja ranska

Erik Hellsten 
Osaomistaja
+46 300 - 742 30
erik.hellsten@hellstengears.com

Ruotsi, englanti ja saksa

Myynti osasto / asiakasneuvojat

Calle Manninen 
Myynti / asiakasneuvoja
09 348 9999
calle.manninen@hellstengears.com

Suomi, ruotsi ja englanti

Linus Hermansson
Myynti / asiakasneuvoja
+46 300 - 742 20
linus.hermansson@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Niklas Sandin
Myynti / asiakasneuvoja
+46 300 - 742 20
niklas.sandin@hellstengears.com
Ruotsi ja englanti

Peter Ekblom
Myynti / asiakasneuvoja
+46 300 - 742 20
peter.ekblom@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Tuote-osasto, tuotanto-osasto ja valitus

Matias Hellsten
Tuotepäällikkö
+46 300 - 742 26
matias.hellsten@hellstengears.com

Ruotsi, suomi, englanti ja ranska

Wictor Arehammar
Tuotteiden asiantuntija
+46 300 - 40 44 19
wictor.arehammar@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Lars-Jörgen Wigertz
Tuotannonsuunnittelu ja osto
+46 300 - 40 43 14
lars-jorgen.wigertz@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Peter Ekblom
Valitusten johtaja
+46 300 - 40 43 16
peter.ekblom@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Pete Janes
Erikoismekaanikko
+46 300 - 742 20
pete@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Varastointi- ja logistiikkaosasto

Elizabeth Edvardsson
Logistiikka ja varasto johtaja
+46 300 - 40 43 15
elizabeth.edvardsson@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Nathalie Berntsson
Logistiikka- ja varastohenkilökunta
+46 300 - 40 43 18
nathalie.berntsson@hellstengears.com
Ruotsi ja englanti

Eric Alfredsson
Logistiikka- ja varastohenkilökunta
+46 300 - 40 46 81
eric.alfredsson@hellstengears.com
Ruotsi ja englanti

IT

Johan Hellsten
IT-päällikkö
+46 300 - 742 21
johan.hellsten@hellstengears.com

Ruotsi, englanti, suomi ja ranska

Erik Hellsten 
IT Kehitys
+46 300 - 742 30
erik.hellsten@hellstengears.com

Ruotsi, englanti ja saksa

Markkinointiosasto

Ann-Sofie Skoglund
Markkinointikoordinaattori
+46 300 - 40 43 13
annsofie.skoglund@hellstengears.com

Ruotsi, englanti ja hollanti

Zohra Hakimi
Ohjelmoija, markkinointiosasto
zohra.hakimi@hellstengears.com
Englanti

Taloudellinen osato

Ulrika Schroeder
Talouspäällikkö
+46 300 - 40 43 12
ulrika.schroeder@hellstengears.com

Ruotsi ja englanti

Henkilöstöosasto

Avoimet työpaikat
Avoin hakemus

Ota yhteyttä henkilöstöosastoon.
jobb@hellstengears.com

OSOITE
Hellsten Gears AB
Varbergsvägen 416
SE-439 73 Fjärås
Ruotsi

OTA YHTEYTTÄ
sales@hellstengears.com
09 348 9999

SEURAA MEITÄ
Uutiskirjeemme
LinkedIn