Hellsten Gears logo - small 600px

Medarbeider

Management

Johan Hellsten
CEO
+46 300 - 742 21
johan.hellsten@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk, finsk og fransk

Matias Hellsten
Partner
+46 300 - 742 26
matias.hellsten@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk, finsk og fransk

Erik Hellsten 
Partner
+46 300 - 742 30
erik.hellsten@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk og tysk

Salgsavdeling

Niklas Sandin
Salgssjef
+46 300 - 742 20
niklas.sandin@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Calle Manninen 
Selger
+46 300 - 742 20
calle.manninen@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk og finsk

Linus Hermansson
Selger
+46 300 - 742 20
linus.hermansson@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Daniel Mattsson
Selger
+46 300 - 742 20
daniel.mattson@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Andreas Borrbring
Selger
+46 300 - 742 20
andreas.borrbring@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Produkt og produksjon

Wictor Arehammar
Produktsjef
+46 300 - 40 44 19
wictor.arehammar@hellstengears.com

Snakker svensk og engelsk

Matias Hellsten
Business utvikler
+46 300 - 742 26
matias.hellsten@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk, finsk og fransk

Lars-Jörgen Wigertz
Innkjøpsansvarlig
+46 300 - 40 43 14
lars-jorgen.wigertz@hellstengears.com

Snakker svensk og engelsk

Peter Ekblom
Klageansvarlig
+46 300 - 40 43 16
peter.ekblom@hellstengears.com

Snakker svensk og engelsk

Pete Janes
Spesialist mekaniker
pete.janes@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Eric Alfredsson
Spesialist mekaniker
eric.alfredsson@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Lager og logistikk

Elizabeth Edvardsson
Lager- og logistikksjef
+46 300 - 40 43 15
elizabeth.edvardsson@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk og spansk

Elin Andersson
Lager- og logistikkmedarbeidere
+46 300 - 40 43 18
elin.andersson@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Anna Hentschel
Lager- og logistikkmedarbeidere
+46 300 - 742 20
anna.hentschel@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

IT

Johan Hellsten
IT-sjef
+46 300 - 742 21
johan.hellsten@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk, finsk og fransk

Erik Hellsten 
Utviklingsleder IT-prosjekt
+46 300 - 742 30
erik.hellsten@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk og tysk

Markedsføring

Ann-Sofie Skoglund
Markedskoordinator
+46 300 - 40 43 13
annsofie.skoglund@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk og nederlandsk

Zohra Hakimi
Systemutvikler for markedsteamet
zohra.hakimi@hellstengears.com
Snakk engelsk

Økonomi

Ulrika Schroeder
Økonomisjef
+46 300 - 40 43 12
ulrika.schroeder@hellstengears.com

Snakker svensk og engelsk

Personalavdeling

Ulrika Ahlqvist
Personalsjef
ulrika.ahlqvist@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Søk etter en eksisterende jobb eller send en spontansøknad.
Søk etter jobber nå
Ta kontakt med HR-avdelingen.
jobb@hellstengears.com

ADRESSE
Hellsten Gears AB
Varbergsvägen 416
SE-439 73 Fjärås
Sverige

KONTAKT
+46 300 - 742 20
sales@hellstengears.com

FØLG OSS
Nyhetsbrev
LinkedIn