Hellsten Gears logo - small 600px

Medarbeider

Johan Hellsten
CEO / partner
+46 300 - 742 21
johan.hellsten@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk, finsk og fransk

Salg

Niklas Sandin
Salgssjef
+46 300 - 742 20
niklas.sandin@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Linus Hermansson
Selger
+46 300 - 742 20
linus.hermansson@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Elizabeth Edvardsson
Selger
+46 300 - 742 20
elizabeth.edvardsson@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk og spansk

Daniel Mattsson
Key account manager
+46 300 - 742 20
daniel.mattsson@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Produkt og produksjon

Wictor Arehammar
Produktsjef
+46 300 - 40 44 19
wictor.arehammar@hellstengears.com

Snakker svensk og engelsk

Lars-Jörgen Wigertz
Innkjøpsansvarlig / Ordreplanlegger
+46 300 - 40 43 14
lars-jorgen.wigertz@hellstengears.com

Snakker svensk og engelsk

Nathalie Berntsson
Innkjøp
+46 300 - 40 44 12
nathalie.berntsson@hellstengears.com

Snakker svensk og engelsk

Matias Hellsten
Business utvikler / partner
+46 300 - 742 26
matias.hellsten@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk, finsk og fransk

Pete Janes
Spesialist mekaniker
pete.janes@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Eric Alfredsson
Spesialist mekaniker
eric.alfredsson@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Peter Ekblom
Klageansvarlig
+46 300 - 40 43 16
peter.ekblom@hellstengears.com

Snakker svensk og engelsk

Lager og logistikk

Anna Hentschel
Lager- og logistikk
+46 300 - 40 43 17
anna.hentschel@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Elin Andersson
Lager- og logistikk
+46 300 - 40 43 18
elin.andersson@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Tor Ahlqvist
Lager- og logistikk
+46 300 - 742 20
tor.ahlqvist@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

Max Hellsten
Lager- og logistikk
+46 300 - 742 20
max.hellsten@hellstengears.com
Snakker svensk, engelsk og fransk

IT

Johan Hellsten
IT-sjef
+46 300 - 742 21
johan.hellsten@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk, finsk og fransk

Erik Hellsten 
Utviklingsleder IT-prosjekt / partner
+46 300 - 742 30
erik.hellsten@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk og tysk

Markedsføring

Ann-Sofie Skoglund
Kommunikasjons- & merkevaresansvarlig
+46 300 - 40 43 13
annsofie.skoglund@hellstengears.com

Snakker svensk, engelsk og nederlandsk

Zohra Hakimi
*** Foreldrepermisjon 2023/2024 ***
Systemutvikler for markedsteamet

zohra.hakimi@hellstengears.com
Snakk engelsk

Økonomi

Ulrika Schroeder
Økonomiansvarlig
+46 300 - 40 43 12
ulrika.schroeder@hellstengears.com

Snakker svensk og engelsk

Personalavdeling

Ulrika Ahlqvist
Personalsjef
ulrika.ahlqvist@hellstengears.com
Snakker svensk og engelsk

ADRESSE
Hellsten Gears AB
Varbergsvägen 416
SE-439 73 Fjärås
Sverige

KONTAKT
+46 300 - 742 20
sales@hellstengears.com

FØLG OSS
Nyhetsbrev
LinkedIn