Hellsten Gears logo - small 600px

Medarbejder

Virksomhedsledelse

Johan Hellsten
Administrerende direktør
+46 300 - 742 21
johan.hellsten@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk, finsk og fransk

Matias Hellsten
Partner
+46 300 - 742 26
matias.hellsten@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk, finsk og fransk

Erik Hellsten 
Partner
+46 300 - 742 30
erik.hellsten@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk og tysk

Salgsafdeling

Calle Manninen 
Salg
+46 300 - 742 20
calle.manninen@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk og finsk

Linus Hermansson 
Salg
+46 300 - 742 20
linus.hermansson@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Niklas Sandin 
Salg
+46 300 - 742 20
niklas.sandin@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

Produkt & produktion

Wictor Arehammar
Produktansvarlig
+46 300 - 40 44 19
wictor.arehammar@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Matias Hellsten
Produktspecialist
+46 300 - 742 26
matias.hellsten@hellstengears.com

Talar svenska, engelska, finska och franska

Lars-Jörgen Wigertz
Produktionsplanlægning/indkøb
+46 300 - 40 43 14
lars-jorgen.wigertz@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Peter Ekblom
Klageansvarlig
+46 300 - 40 43 16
peter.ekblom@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Pete Janes
Specialmekaniker
pete.janes@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

Lager og logistik

Elizabeth Edvardsson
Lager- og logistikchef
+46 300 - 40 43 15
elizabeth.edvardsson@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk og spansk

Nathalie Berntsson
Lager- og logistikpersonale
nathalie.berntsson@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

Eric Alfredsson
Lager- og logistikpersonale
eric.alfredsson@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

Ella Önnerholm
Lager- og logistikpersonale
ella.onnerholm@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

IT

Johan Hellsten
IT-chef
+46 300 - 742 21
johan.hellsten@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk, finsk og fransk

Erik Hellsten 
Udviklingsleder for IT-projekter
+46 300 - 742 30
erik.hellsten@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk og tysk

Marketings afdeling

Ann-Sofie Skoglund
Marketing koordinator
+46 300 - 40 43 13
annsofie.skoglund@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk og hollandsk

Zohra Hakimi
Systemudvikler for marketingteamet
zohra.hakimi@hellstengears.com
Taler engelsk

Økonomiafdeling

Ulrika Schroeder
Økonomichef
+46 300 - 40 43 12
ulrika.schroeder@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Personaleafdeling

Søg et eksisterende job eller send en spontanansøgning.
Søg job nu
Kontakt HR-afdelingen.
jobb@hellstengears.com

ADRESSE
Hellsten Gears AB
Varbergsvägen 416
SE-439 73 Fjärås
Sverige

 

KONTAKT
+46 300 - 742 20
sales@hellstengears.com

FØLG OS
Nyhedsbrev
LinkedIn