Hellsten Gears logo - small 600px

Medarbejder

Virksomhedsledelse

Johan Hellsten
Administrerende direktør
+46 300 - 742 21
johan@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk, finsk og fransk

Matias Hellsten
Partner
+46 300 - 742 26
matias@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk, finsk og fransk

Erik Hellsten 
Partner
+46 300 - 742 30
erik@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk og tysk

Salgsafdeling

Calle Manninen 
Salg / kundeservice
+46 300 - 742 20
calle@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk og finsk

Peter Ekblom
Salg / kundeservice
+46 300 - 742 20
peter@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Sofie Skylvik 
Salg / kundeservice
+46 300 - 742 20
sofie@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Jean Kjellsson
Salg / kundeservice
+46 300 - 742 20
jean@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Produkt & produktion

Matias Hellsten
Produktchef
+46 300 - 742 26
matias@hellstengears.com

Talar svenska, engelska, finska och franska

Wictor Arehammar
Produktspecialist
+46 300 - 40 44 19
wictor@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Lars-Jörgen Wigertz
Produktionsplanlægning/indkøb
+46 300 - 40 43 14
lars-jorgen@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Peter Ekblom
Klageansvarlig
+46 300 - 40 43 16
peter@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Pete Janes
Specialmekaniker
pete@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

Lager og logistik

Elizabeth Edvardsson
Lager- og logistikchef
+46 300 - 40 43 15
elizabeth@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk og spansk

Nathalie Berntsson
Lager- og logistikpersonale
+46 300 - 742 23
nathalie@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

IT

Johan Hellsten
IT-chef
+46 300 - 742 21
johan@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk, finsk og fransk

Erik Hellsten 
Udviklingsleder for IT-projekter
+46 300 - 742 30
erik@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk og tysk

Marketings afdeling

Ann-Sofie Skoglund
Marketing koordinator
+46 300 - 40 43 13
annsofie@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk og hollandsk

Økonomiafdeling

Ulrika Schroeder
Økonomichef
+46 300 - 40 43 12
ulrika@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Zohra Hakimi
Systemudvikler for marketingteamet
zohra@hellstengears.com
Taler engelsk

ADRESSE
Hellsten Gears AB
Varbergsvägen 416
SE-439 73 Fjärås
Sverige

 

KONTAKT
+46 300 - 742 20
sales@hellstengears.com

FØLG OS
Nyhedsbrev
LinkedIn