Hellsten Gears logo - small 600px

Medarbejder

Johan Hellsten
Administrerende direktør / Medejer
+46 300 - 742 21
johan.hellsten@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk, finsk og fransk

Salg

Niklas Sandin 
Salgschef
+46 300 - 742 20
niklas.sandin@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

Linus Hermansson 
Sælger
+46 300 - 742 20
linus.hermansson@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Elizabeth Edvardsson
Sælger
+46 300 - 742 20
elizabeth.edvardsson@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk og spansk

Daniel Mattsson
Key account manager
+46 300 - 742 20
daniel.mattsson@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

Produkt & produktion

Wictor Arehammar
Produktchef
+46 300 - 40 44 19
wictor.arehammar@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Lars-Jörgen Wigertz
Ansvarlig for indkøb & ordreplanlægning
+46 300 - 40 43 14
lars-jorgen.wigertz@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Nathalie Berntsson
Indkøbsassistent
+46 300 - 40 44 12
nathalie.berntsson@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Matias Hellsten
Business udvikler / Medejer
+46 300 - 742 26
matias.hellsten@hellstengears.com

Talar svenska, engelska, finska och franska

Pete Janes
Specialmekaniker
pete.janes@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

Eric Alfredsson
Specialmekaniker
eric.alfredsson@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

Peter Ekblom
Klageansvarlig
+46 300 - 40 43 16
peter.ekblom@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Lager og logistik

Anna Hentschel
Lager- og logistik
+46 300 - 40 43 17
anna.hentschel@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

Elin Andersson
Lager- og logistik
+46 300 - 40 43 18
elin.andersson@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

Tor Ahlqvist
Lager- og logistik
+46 300 - 742 20
tor.ahlqvist@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

Max Hellsten
Lager- og logistik
+46 300 - 742 20
max.hellsten@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

IT

Johan Hellsten
IT-chef
+46 300 - 742 21
johan.hellsten@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk, finsk og fransk

Erik Hellsten 
Udviklingsleder for IT-projekter / Medejer
+46 300 - 742 30
erik.hellsten@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk og tysk

Marketings afdeling

Ann-Sofie Skoglund
Kommunikations- & brandansvarlig
+46 300 - 40 43 13
annsofie.skoglund@hellstengears.com

Taler svensk, engelsk og hollandsk

Zohra Hakimi
*** Forældreorlov 2023/2024 ***
Systemudvikler for marketingteamet

zohra.hakimi@hellstengears.com
Taler engelsk og urdu

Økonomiafdeling

Ulrika Schroeder
Økonomiansvarlig
+46 300 - 40 43 12
ulrika.schroeder@hellstengears.com

Taler svensk og engelsk

Personaleafdeling

Ulrika Ahlqvist
HR-chef
ulrika.ahlqvist@hellstengears.com
Taler svensk og engelsk

ADRESSE
Hellsten Gears AB
Varbergsvägen 416
SE-439 73 Fjärås
Sverige

 

KONTAKT
+46 300 - 742 20
sales@hellstengears.com

FØLG OS
Nyhedsbrev
LinkedIn