Medarbetare

kundrådgivare

Calle Manninen 
Chef Kundrådgivare Sverige och Finland
0300 - 742 20
calle@hellstenvaxellador.se
Talar  svenska, finska och engelska

Peter Ekblom
Kundrådgivare Sverige
0300 - 742 20
peter@hellstenvaxellador.se
Talar svenska och engelska

Andreas Borrbring 
Kundrådgivare Sverige
0300 - 742 20
andreas@hellstenvaxellador.se
Talar svenska och engelska

Sofie Skylvik 
Kundrådgivare Sverige
0300 - 742 20
sofie@hellstenvaxellador.se
Talar svenska och engelska

Jean Kjellsson
Key Account Manager / Utesälj
0300 - 40 43 11
jean@hellstenvaxellador.se
Talar svenska och engelska

produktion & lager

Matias Hellsten
Produktchef
0300 - 742 26
matias@hellstenvaxellador.se
Talar svenska, finska, franska och engelska

Wictor Arehammar
Produktspecialist
0300 - 40 44 19
wictor@hellstenvaxellador.se
Talar svenska och engelska

Stefan Sundqvist
Lager
stefan@hellstenvaxellador.se
Talar svenska och engelska

Elizabeth Edvardsson
Lager
elizabeth@hellstenvaxellador.se
Talar svenska, engelska och spanska

Peter Janes
Specialistmekaniker
pete@hellstenvaxellador.se
Talar svenska och engelska

ledning

Johan Hellsten
VD
0300 - 742 21
johan@hellstenvaxellador.se
Talar svenska, engelska, finska och franska

Matias Hellsten
Produktchef och delägare
0300 - 742 26
matias@hellstenvaxellador.se
Talar svenska, finska, franska och engelska

Erik Hellsten 
Affärsutvecklare, inköpare och delägare
0300 - 742 30
erik@hellstenvaxellador.se
Talar svenska, engelska och tyska

Ola Hellsten
Specialistmekaniker och delägare
070 - 424 56 59
ola@hellstenvaxellador.se
Talar finska, svenska och engelska

Ulrika Schroeder
Ekonomi
0300 - 40 43 10
ulrika@hellstenvaxellador.se
Talar svenska och engelska

MARKNAD

Ann-Sofie Skoglund
Marknad
0722 - 41 54 18
annsofie@hellstenvaxellador.se
Talar svenska, engelska och holländska

FÅ NYHETSBREV


HÖR AV DIG
0300 - 74 220
E-posta oss

DITT TELEFONNR

Copyright 2016: Hellsten Växellådor AB.
Länka gärna till oss, vi hjälper dig gärna med bilder i så fall.